O nas

O nas

Zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów i doświadczonych prowadzących zajęcia, którzy zadbają o bezpieczną i kreatywną zabawę.

Nasza Kadra

Ewa Sowińska

Na co dzień jestem studentką Politechniki Łódzkiej – przyszłą Pani Logistyk. Z zamiłowania animatorem dziecięcym z kilkuletnim doświadczeniem. W Alexlandzie od prawie dwóch lat rozwijam swoją pasję. Jestem kreatywną duszą, która kocha odkrywać otaczający ją świat i dzielić się tą radością z innymi.

Milena Wolska

Podobno zawsze uśmiechnięta😁 i chyba to jest moją największą wizytówką. Z zamiłowania i wykształcenia pedagog. Z charakteru animator😉 Pracuję z dziećmi 18 lat, czyli większą połowę swojego życia🙈 Sama o sobie mówię, że jestem dużym dzieckiem, co przydaje się w działaniu.

Klaudia Pietrzak

Mam na imię Klaudia i jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Od 6 lat pracuję w szkole, ale od ponad 7 lat jestem związana z figlorajem Alexland, w którym mogę spełniać swoje pasje, jako animator.

Emilia Pieścik

Nazywam się Emilia i jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego - wydział pedagogiczny, a także Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe buduje na wieloletniej, czynnej pracy z dziećmi. Na codzień jestem nauczycielem w szkole podstawowej oraz trenem TUS, prowadzę także warsztaty terapeutyczne dla dzieci i dorosłych.

Wiktoria Kocięba

Nazywam się Wiktoria i jestem studentka wydziału farmaceutycznego na kierunku kosmetologia, a już od prawie 4 latach pracuje z Waszymi pociechami w sali zabaw Alexland. Prowadzę animacje i warsztaty urodzinowe, a także opiekuje się dzieciaczkami w czasie wakacji i ferii.

Wioletta Golińska-Draczkowska

Jestem z zawodu Instruktorem Terapii Uzależnień. Przez 20 lat prowadziłam działalność gospodarczą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Od zawsze było to moim marzeniem, ale życie układało się inaczej. Od niedawna w zespole Alexland- nareszcie z uśmiechem przychodzę do pracy 😉