AlexlandUrodzinkiZajęcia dodatkoweGaleriaCennikKontaktopieka
 
Strona główna
 
Aktualności Strona główna Urodzinki

Już trzeci rok organizujemy
LETNIE PÓŁKOLONIE.
Zapewniamy: kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, całodzienne wyżywienie, wspaniałe warunki do zabawy, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe i inne atrakcje.
Możliwe pobyty tygodniowe i jednodniowe.
Zapraszamy do spędzenie niecodziennych wakacji!

 Jeśli zapisaliście swoje dziecko do przedszkola, ale obawiacie się, jak Wasz Skarb i Wy sami poradzicie sobie w nowej sytuacji, przyjdźcie do nas na zajęcia adaptacyjne. Warsztaty mają na celu przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nowej, ważnej roli – przedszkolaka. Cykliczność zajęć i specjalnie dobrany program, wzmacniają u dzieci poczucie przewidywalności i bezpieczeństwa, pomagając przygotować się do rozstania z rodzicami. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 10.30 i w soboty o godz.9.30. Dla stałych bywalców od maja wersja"bez rodziców".

Nie wiesz co zrobić z przeczytanymi książkami? Przynieś je do nas! Rozpoczynamy bezpłatną akcję wymiany  "Drugie życie ksiażki". Wystarczy przynieść do figloraju swoją książkę, aby wymienić ją na inną. Nie wymieniamy zniszczonych pozycji, przynosimy tylko takie książki, jakie sami chcielibyśmy zabrać do domu.

Zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Nowe zajęcia: Fikołki-Koziołki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 1-2 lata. Spotykamy się w środy, godz. 10.30-12.00

Chcesz przygotować swojego przedszkolaka do szkoły? Zapraszamy na zajęcia przygotowujące do nauki pisania i czytania dla 5,6-cio latków. Wtorki godz. 17.30.

Od 16 kwietnia wznawiamy zajęcia taneczne dla dzieci 2-4. Czwartki g. 10.30. Zapraszamy.

Zapraszamy na nowe zajęcia:

kreatywny angielski
grupa początkująca:

 • soboty godz. 11.30

grupa zaawansowana:

 • poniedziałki godz. 17.30
 • soboty godz. 10.3 Zajęcia z angielskiego dla uczniów klas I-III - indywidualne podejście do materiału, przerabianego na lekcjach.
  Wtorki godz. 17.30.

Zapraszamy do udziału w zajęciach!
Dzieci pokochają naukę na naszej sali zabaw, gdyż po każdych zajęciach czeka je miła zabawa!

  Już drugi rok z sukcesem organizujemy 

KLUB PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy wszystkie dzieci od lat 3.
Zapewniamy:

 • domową atmosferę w małych, kameralnych grupach
 • doskonałe warunki lokalowe do nauki i zabawy
 • doświadczoną kadrę
 • całodzienne wyżywienie
 • ciekawe zajęcia dodatkowe!

Szczegóły pod nr telefonu 796 733 963.

Zapraszamy do świata
GIER MULTIMEDIALNYCH!
Oferujemy bajeczną rozrywkę w technologii Kinect na konsoli Xbox 360, która reaguje na ruchy Twojego ciała! Jeszcze nigdy gra nie była tak realistyczna!

Cała Polska czyta dzieciom...MY TEŻ!!!
W naszym figloraju kupisz wyselekcjonowane przez psychologa dziecięcego, wielokrotnie nagradzane książki wydawnictwa Zakamarki oraz wiele innych pozycji. Nowością są książeczki używane, w doskonałym stanie i dobrej cenie.

Współpracujemy ze Studiem Tańca Duet!

Do Państwa dyspozycji mamy dwie, odświętnie udekorowane, sale urodzinowe, z przystrojonymi stołami oraz kolorową zastawą. Tort, słodycze oraz napoje przynosicie Państwo we własnym zakresie. Jeśli nie macie Państwo czasu, zajmiemy się cateringiem.

Nasi animatorzy zadbają o dobrą zabawę dzieci (zapewniamy ciekawe konkursy z nagrodami oraz malowanie twarzy). Nasze zabawy dostosujemy do wieku i liczby uczestników (minimalna liczba uczestników to 6 pociech). Podczas przyjęcia dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi kucharze: zrobić pizzę, sałatkę owocową, słodkie babeczki lub inne potrawy. Starszym dzieciom oferujemy fascynujący świat gier multimedialnych Kinect oraz rozgrywki na automacie zręcznościowym Cymbergaj! Istnieje możliwość wynajęcia sali do gier, bez płacenia za wstęp na salę zabaw!

Nowość! Ręcznie robiona piniata! Z dowolnym motywem, wypełniona cukierkami to super zabawa dla najmłodszych!
Kliknij - powiększ Kliknij - powiększ

Nie doliczamy opłat za wynajęcie sali! Rezerwacji prosimy dokonywać odpowiednio wcześniej osobiście lub telefonicznie. Istnieje też możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa. Organizujemy również imprezy okolicznościowe. Jeśli macie Państwo w rodzinie dużo dzieci, nasza sala jest doskonałym miejscem do zorganizowania:
 • przyjęcia komunijnego
 • zabawy Sylwestrowej
 • chrztu, etc.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, prosimy o kontakt pod numerem:

796 733 963.Kliknij - powiększ Kliknij - powiększ
Kliknij - powiększ Kliknij - powiększ
Kliknij - powiększ Kliknij - powiększ
Kliknij - powiększ Kliknij - powiększ
© Copyright by Alexland 2009